De opbrengst hiervan was bestemd voor de renovatie van het kindertehuis Nativitas in Watublapi op Flores. Wij deden dit in samenwerking met de Stichting Nativitas uit Horst. Daar werd deze actie al voor de 13e keer gehouden.
Traditiegetrouw verkochten de leerlingen van het Citaverdecollege uit Horst bijna huis aan huis speculaas aan familie, vrienden en bekenden. Maar liefst 7467 pakken werden er daar verkocht. De verkoop kwam in eerste instantie wat moeilijk op gang. Maar door extra inzet van de leerlingen werd de actie weer een groot succes. Er waren leerlingen die met veel enthousiasme voor meer dan € 300,-- verkochten. De totale opbrengst van de gezamenlijke actie was bijna € 18.000, inclusief een bijdrage van 55% van de Wilde Ganzen. Een recordbedrag.!!!!
De acties voor de dringend noodzakelijke renovatie van het kindertehuis zijn nog niet voorbij. De totale kosten bedragen € 50.000,-- . Over enkele maanden starten wij weer met de wijnactie en in het najaar zullen wij ook weer de speculaasactie op touw zetten.
Nu er bij het kindertehuis Assumptio in Nebe een aardverschuiving is geweest ( http://www.kinderenvanflores.nl/news/2013/01/nog-meer-problemen-in-nebe ) en het dak van het tehuis in Wolofeo er is afgewaaid, zal het voor Mama België nog moeilijker worden om het benodige geld bij elkaar te krijgen. Reden te meer voor Harapan om ons extra in te zetten.
Kinderen in het tehuis in Wolefeo |
Geen opmerkingen:
Een reactie posten